AWARIA PDF Drukuj

Informujemy, że galeria strony Publicznego Przedszkola w Kozodrzy nie może być aktualizowana z przyczyn niezależnych od placówki.
Zapraszamy na nasz profil na portalu społecznościowym Facebook.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 PDF Drukuj

ROZPOCZĘCIE-375x195

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 rozpocznie się Mszą Św. o godz. 8.00 w kaplicy pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego
w Kozodrzy.

Po mszy odbędzie się uroczysta akademia na sali gimnastycznej w budynku szkoły.

ÂÂ

Dyrektor,

NauczycieleÂ

Pracownicy Przedszkola

DYŻUR WAKACYJNY PDF Drukuj

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kozodrzy informuje, że dyżur wakacyjny 2018 będzie przebiegał w następujący sposób:

• 2. 07. 2018r. - 31.07.2018r. - dyżur pełni przedszkole w Skrzyszowie
  • 1. 08. 2018r. - 31. 08. 2018r. - dyżur pełni przedszkole w Kozodrzy

Rodzice dzieci, które będą uczęszczać podczas dyżuru wakacyjnego do Publicznego Przedszkola im. Wandy Chotomskiej w Kozodrzy, proszeni są o zgłaszanie dzieci i pobór kart zapisu na dyżur wakacyjny u nauczycieli grup w budynku przedszkola do dnia 20. 06. 2018r.