Dyżur wakacyjny PDF Drukuj
Informujemy, że dyżur wakacyjny w lipcu 2019 r. pełni Oddział Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece, natomiast w sierpniu 2019r. - Odzdział Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Ostrowie.

KARTY PRZYJĘCIA DZIECKA można pobrać z oddziału przedszkolnego, przedszkola, do którego uczęszcza dziecko lub z sekretariatu.

PROSIMY O SKŁADANIE WYPEŁNIONYCH WNIOSKÓW DO 19 CZERWCA 2019 roku.

Lista dzieci przyjętych na dyżur wakacyjny zostanie podana do wiadomości 25 czerwca 2019r. w przedszkolu, do którego uczęszcza dziecko.

rekrutacja uzupełniająca PDF Drukuj

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Informujemy, iż rekrutacja uzupełniająca do Publicznego Przedszkola im. Wandy Chotomskiej
w Kozodrzy odbędzie się w dniach od 06.05.2019
do 10.05.2019r. Prosimy o składanie wniosków
o przyjęcie do przedszkola w tym terminie.

Komisja ogłosi wyniki rekrutacji uzupełniającej
w dniu 21.05.2019r.

WAŻNE!

Rodzice dzieci zakwalifikowanych w I etapie postępowania rekrutacyjnego proszeni są o potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do Publicznego Przedszkola im. Wandy Chotomskiej w postaci pisemnego oświadczenia w dniach od 17.04.2019
do 24.04.2019r.

AWARIA PDF Drukuj

Informujemy, że galeria strony Publicznego Przedszkola w Kozodrzy nie może być aktualizowana z przyczyn niezależnych od placówki.
Zapraszamy na nasz profil na portalu społecznościowym Facebook.