02.06.2017 PDF Drukuj

Dzień Dziecka w Magicznych Ogrodach

Dnia 2 czerwca 2017 roku Dzieci z Publicznego Przedszkola im. Wandy Chotomskiej w Kozodrzy wyjechały wraz z Rodzicami na wycieczkę do Rodzinnego Parku Tematycznego w Janowcu koło Kazimierza Dolnego. Magiczne Ogrody to miejsce pełne magii, zabawy, edukacji. Jest to wyjątkowy świat baśnii i jego niezwykłych mieszkańców. Dzieci wraz z Rodzicami, Dyrektorem Przedszkola Kazimierą Łącała i Nauczycielami poznawały Magiczne Ogrody, . Jest to pierwszy w Polsce rodzinny park sensoryczny, zbudowany w oparciu o oryginalne historie, opowiadające o walce dobra ze złem. Dzieci poznają losy magów- Zorana i Araga. Poznały też świat wartości i emocji. Dzieci wraz z rodzicami uwrażliwiały się na piękno przyrody, odkrywają jej moc i znaczenie. W powrotnej drodze odbył się rejs 60-minutowy statkiem po Wiśle w Kazimierzu Dolnym i okolicach. Dzieci radosne i zadowolone powróciły wraz z Rodzicami do domu.