27.05.2017 r. PDF Drukuj

DZIEŃ RODZINY W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU IM. WANDY CHOTOMSKIEJ W KOZODRZY

Piknik z okazji Dnia Rodziny odbył się w dniu 2 czerwca 2017 roku. Wszystko zaczęło się od występów , na których dzieci zaprezentowały rodzicom swoje umiejętności artystyczne oraz obdarowały ich własnoręcznie wykonanymi upominkami. Po występach impreza przeniosła się na boisko szkolne, gdzie czekało na dzieci mnóstwo atrakcji. Były dmuchane zjeżdżalnie, bańki mydlane, dmuchańce, balony, sztuczny śnieg, a także wspólne zabawy dzieci i rodziców prowadzone przez wodzireja. Nie zabraklo też wspólnego biesiadowania przy kiełbasce z grilla i słodkościach. Dużo radości sprawiły dzieciom konkursy z nagrodami w których mogły brać udział wszystkie dzieci. Był to czas relaksu i radości dla dzieci i ich rodzin. Biesiada trwała przez wiele godzin, integrując rodziców, dzieci i personel przedszkola.