Publiczne Przedszkole im. Wandy Chotomskiej w Kozodrzy
Wanda Chotomska - Wesołe Przedszkole. Lubimy śpiewać i tańczyć.
27.05.2017 r. PDF Drukuj

DZIEŃ RODZINY W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU IM. WANDY CHOTOMSKIEJ W KOZODRZY

Piknik z okazji Dnia Rodziny odbył się w dniu 2 czerwca 2017 roku. Wszystko zaczęło się od występów , na których dzieci zaprezentowały rodzicom swoje umiejętności artystyczne oraz obdarowały ich własnoręcznie wykonanymi upominkami. Po występach impreza przeniosła się na boisko szkolne, gdzie czekało na dzieci mnóstwo atrakcji. Były dmuchane zjeżdżalnie, bańki mydlane, dmuchańce, balony, sztuczny śnieg, a także wspólne zabawy dzieci i rodziców prowadzone przez wodzireja. Nie zabraklo też wspólnego biesiadowania przy kiełbasce z grilla i słodkościach. Dużo radości sprawiły dzieciom konkursy z nagrodami w których mogły brać udział wszystkie dzieci. Był to czas relaksu i radości dla dzieci i ich rodzin. Biesiada trwała przez wiele godzin, integrując rodziców, dzieci i personel przedszkola.

 

cwiczyc-kazdy-moze

Polecamy

Gmina Ostrów
Oficjalna witryna Urzędu Gminy Ostrów.
Forum Gminy Ostrów
Forum internetowe mieszkańców Gminy Ostrów.
Galeria Gminy Ostrów
Duża baza zdjęć z Gminy Ostrów.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Cytat Wandy Chotomskiej
Archiwalna strona internetowa Publicznego Przedszkola w Kozodrzy - ostrow.gmina.pl