Publiczne Przedszkole im. Wandy Chotomskiej w Kozodrzy
Wanda Chotomska - Wesołe Przedszkole. Lubimy śpiewać i tańczyć.
30.05.2017 r. PDF Drukuj

Przedszkolaki w Krainie Muzycznej Magii

W dniu 30 maja 2017 r. dzieci z Przedszkola w Kozodrzy wybrały się do podkarpackiej filharmonii w Rzeszowie na spektakl pt. „Alicja w Krainie Muzycznej Magii”. Oglądając przedstawienie dzieci poznały niezwykle barwnych bohaterów. Byli to m.in.: Królik Raper, Kapelusznik Jazzman, Skrzypek na dachu, Księżna Atonalia oraz pełen złych zamiarów intrygant -  Tryton. Widowisko przepełnione było muzyką i humorem. Spektakl miał także walor edukacyjny. Podróżując po Królestwie Muzycznej Magii Alicja, główna bohaterka poznawała różne style i gatunki muzyczne. Jako gości specjalnych, na ekranie dzieci zobaczyły gwiazdy polskiej estrady: Zbigniewa Wodeckiego i Małgorzatę Ostrowską. Jednak dla nas najwspanialszą gwiazdą była Alicja.

 

cwiczyc-kazdy-moze

Polecamy

Gmina Ostrów
Oficjalna witryna Urzędu Gminy Ostrów.
Forum Gminy Ostrów
Forum internetowe mieszkańców Gminy Ostrów.
Galeria Gminy Ostrów
Duża baza zdjęć z Gminy Ostrów.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Cytat Wandy Chotomskiej
Archiwalna strona internetowa Publicznego Przedszkola w Kozodrzy - ostrow.gmina.pl