30.05.2017 r. PDF Drukuj

Przedszkolaki w Krainie Muzycznej Magii

W dniu 30 maja 2017 r. dzieci z Przedszkola w Kozodrzy wybrały się do podkarpackiej filharmonii w Rzeszowie na spektakl pt. „Alicja w Krainie Muzycznej Magii”. Oglądając przedstawienie dzieci poznały niezwykle barwnych bohaterów. Byli to m.in.: Królik Raper, Kapelusznik Jazzman, Skrzypek na dachu, Księżna Atonalia oraz pełen złych zamiarów intrygant -  Tryton. Widowisko przepełnione było muzyką i humorem. Spektakl miał także walor edukacyjny. Podróżując po Królestwie Muzycznej Magii Alicja, główna bohaterka poznawała różne style i gatunki muzyczne. Jako gości specjalnych, na ekranie dzieci zobaczyły gwiazdy polskiej estrady: Zbigniewa Wodeckiego i Małgorzatę Ostrowską. Jednak dla nas najwspanialszą gwiazdą była Alicja.