22.05.2017 PDF Drukuj

Wyjazd dzieci do Centrum Promocji Obszarów Natura 2000
w Budach Głogowskich

Nasze przedszkole od lat współpracuje z organizacją charytatywną Caritas uczestnicząc w zbiórkach różnych  artykułów dla najuboższych rodzin. W ramach współpracy dzieci z naszego przedszkola wraz z nauczycielami pojechali 22 maja 2017 r. do Centrum Promocji Obszarów Natura 2000 w Budach Głogowskich. Dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych, grach i konkursach na świeżym powietrzu oraz odbyły spacer jedną z wielu ścieżek przyrodniczych znajdujących się wokół ośrodka. Nasze przedszkolaki  miały również możliwość skorzystania z sal rekreacyjnych wyposażonych w bilard, piłkarzyki, stół do tenisa oraz boiska do gry w piłkę nożną. Na koniec wycieczki dzieci jadły pyszne kiełbaski przygotowane przez pracowników Centrum.