Publiczne Przedszkole im. Wandy Chotomskiej w Kozodrzy
Wanda Chotomska - Wesołe Przedszkole. Lubimy śpiewać i tańczyć.
04.09.2017 PDF Drukuj

WITAJ PRZEDSZKOLE! - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

 21460167 1875555996096992 1621208840 o

Kolejne wakacje za nami. Przed nami nowy rok szkolny. Pierwszym
ważnym wydarzeniem było uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

4 września 2017 roku o godzinie 8.00 wszyscy zebraliśmy się podczas mszy świętej w kaplicy w Kozodrz,y a następnie  w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kozodrzy po raz pierwszy świętowaliśmy wspólne uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Uroczystość rozpoczęła się     od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu Polski. Następnie głos zabrał nowy  dyrektor Pan Jerzy Stachnik, który powitał wszystkich zgromadzonych i zapoznał ich z  nauczycielami szkoły, kadrą przedszkola, a także  z  ogólnymi zasadami funkcjonowania Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kozodrzy. Po zakończeniu krótkiej akademii w wykonaniu dzieci szkolnych, Pan dyrektor  życzył wszystkim uczniom   i przedszkolakom wielu sukcesów, wzajemnej życzliwości, zaufania, pięknych doświadczeń, sił do realizacji swoich pasji i zainteresowań, wytrwałości  w realizacji celów aby przebywanie w naszych  placówkach sprawiało dużo przyjemności; nauczycielom niegasnącego zapału, dużo cierpliwości, sił w pokonywaniu trudności oraz satysfakcji ze współpracy z uczniami i przedszkolakami; rodzicom , cierpliwości  i konsekwencji w trudnym wychowywaniu swoich  dzieci i wiele radości z ich osiągnięć.

Następnie przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami udali się do przedszkola gdzie zostali zapoznani z organizacją i planem pracy poszczególnych grup wiekowych. Mimo, że rok szkolny dopiero się zaczął, mamy już wiele planów i pomysłów, aby przedszkolaki wszechstronnie się rozwijały, dobrze bawiły oraz twórczo spędzały czas pod naszą opieką. Mamy też nadzieję na udaną, jak co roku, współpracę z rodzicami, którzy zawsze wykazują się wieloma inicjatywami i chętnie włączają się wżycie przedszkola

WSZYSTKIM DZIECIOM W TYM ROKU SZKOLNYM ŻYCZYMY WIELE RADOŚCI I WYTRWAŁOśCI W DĄŻENIU DO CELU ORAZ NAJPIĘKNIEJSZYCH CHWIL W NASZYM PRZEDSZKOLU. 

A.R.

 

cwiczyc-kazdy-moze

Polecamy

Gmina Ostrów
Oficjalna witryna Urzędu Gminy Ostrów.
Forum Gminy Ostrów
Forum internetowe mieszkańców Gminy Ostrów.
Galeria Gminy Ostrów
Duża baza zdjęć z Gminy Ostrów.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Cytat Wandy Chotomskiej
Archiwalna strona internetowa Publicznego Przedszkola w Kozodrzy - ostrow.gmina.pl